Dookoła Nigdzie cz. 1

Dookoła NigdzieDookoła Nigdzie cz. 1 to opis fascynującego Egzaminu dla studentów psychotroniki, Psitalentów, z Akademii PsiAK w Krakatos. Jan San jest intuicjonałem. To znaczy człowiekiem, który dzięki specjalnemu szkoleniu i własnej intuicji potrafi rozwiązywać zagadki zdawałoby się nierozwiązywalne. Ma też dużo szczęścia, a jest mu potrzebne, bo Jan San nie należy do zbyt rozgarniętych adeptów tej sztuki. W trakcie swoich przygód został uwięziony na planecie CO2 i przed czekającą go egzekucją spisuje swoje przygody.

Tom trzeci Wojen Haoltańskich składa się z dwóch części. Jan San z innymi absolwentami Akademii Psionicznej w Krakatos zdaje EGZAMIN. Jego zadanie to odnalezienie… Pierścienia Władzy, Pierścienia Jedynego. Jan San, choć wykształcony, to jednak nie czytał Tolkiena i rzuca się w wir poszukiwań, przemierzając kolejne egzaminacyjne krainy.

Książka dla miłośników Tolkiena, Lema, Snerga, Dicka. W tekście ukryte są kody, dygresje i fragmenty znanych powieści i opowiadań fantastycznych, co poza atrakcyjną przygodową fabułą stanowi nie lada gratkę dla czytelników.

Książka jest do nabycia w księgarni internetowej SOLARIS:

Wersja papierowa

Wersja epub

Wersja mobi